Doorgaan naar inhoud

Drie raadsels of vier?

Drie raadsels of vier? - Jo Claes
Paperback
Nieuw vanaf 19,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
19,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

Het is mei, de maand waarin zoals elk jaar het schoolfeest plaatsvindt. Maar tijdens het feest gebeurt er iets vreemds. Er worden drie muziekinstrumenten gestolen van de leden van het schoolorkest, zodat hun optreden niet kan doorgaan. De directeur is woedend en wil achterhalen wie de dief is.

De volgende dag laat de dader aan de schoolkrant weten dat de instrumenten verstopt zijn op het schoolterrein en dat ze via het oplossen van drie raadsels gevonden kunnen worden. Lukt dat niet binnen de vooropgestelde tijd, dan zal er telkens één instrument vernield worden.

Matthias, Rani en Dante beslissen om de twee blokfluiten en de dwarsfluit te redden. In een race tegen de klok storten ze zich op de oplossing van de drie raadsels, maar die zijn zo moeilijk dat het onmogelijk lijkt de verstopplaatsen van de instrumenten op tijd te vinden.

Een nieuwe, spannende aflevering in deze gesmaakte jeugdboekenreeks!

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789057209017
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    14,1 x 22,0 x 1,5 cm
  • Gewicht:
    221 gram
  • Aantal Pagina's:
    168
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    Oktober 2025


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.