Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Dun ijs - Noortje Brink

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Ambo|Anthos
  • ISBN:
    9789047205821
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Aantal Pagina's:
    118
  • Rubriek:
    Thrillers
  • Publicatiedatum:
    nov 2020

Dun ijs [e-Book]

Noortje Brink

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 2,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Dun ijs is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en Waddenstorm. Voor fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In de thriller Dun ijs van Noortje Brink vertrekt Saskia met haar man, dochtertje en moeder Thea naar Oostenrijk voor een wintersportvakantie. Daarmee hoopt Saskia haar moeder een hart onder de riem te steken. Thea verloor een jaar geleden haar man na een aanrijding en leeft sindsdien teruggetrokken. Dat haar moeder rouwt, begrijpt Saskia, maar ze heeft het gevoel dat er meer aan de hand is… Onderweg naar Oostenrijk komen ze een aantal keer dezelfde andere Nederlandse auto tegen. Omdat ze een populaire route volgen denkt Saskia er niets van, tot haar opvalt dat Thea paniekerig probeert te zien wie er achter het stuur zit. Wanneer Saskia haar moeder uiteindelijk confronteert met haar gedrag blijkt dat er iets speelt met gevolgen voor het hele gezin.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 2,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht