Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Zonnevlam - Noortje Brink

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Loft Books
  • ISBN:
    9789047205869
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Aantal Pagina's:
    103
  • Publicatiedatum:
    mei 2021

Zonnevlam [e-Book]

Noortje Brink

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 2,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Zonnevlam is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In Zonnevlam gaat Anouk over twee weken met haar man Jim en hun dochtertje Merel verhuizen naar een villa in ’t Gooi. Tot de renovatie van hun nieuwe huis is afgerond geniet Anouk van een vakantie bij haar schoonouders op de camping. Tenminste, dat probeert ze. Ze voelt al een tijd afstand tussen haar en Jim; hij heeft meer aandacht voor zijn werk dan voor haar en Merel… Gelukkig heeft ze een goede band met haar schoonmoeder en de camping is van alle gemakken voorzien. Als ze na een bezoekje aan de campingwinkel over het terrein wandelt, stuit ze op iets verdachts. Moet ze de politie bellen, of kan ze beter eerst zelf uitzoeken wat er aan de hand is?

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 2,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht