Doorgaan naar inhoud

Handmade

Haaknaalden maken en natuurlijk haken, breien en garens verven

Handmade - Jessica Kouwenhoven
Hardback
Tweedehands vanaf 15,00

Koop Tweedehands

Rotterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Voordeelboek

Gent
7 st.
Oorspronkelijk 24,99 8,99
Leuven
8 st.
Oorspronkelijk 24,99 8,99
Antwerpen
Voldoende
Oorspronkelijk 24,99 8,99

De 'oorspronkelijke prijs' verwijst naar de prijs die voorheen door de uitgever was vastgesteld als vaste verkoopprijs. Wij bieden dit exemplaar nu aan tegen een gereduceerd tarief; de oorspronkelijke prijs dient enkel ter referentie.

Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Haak mooie accessoires met zelf geverfde wol en zelf gesneden haaknaalden

Jessica Kouwenhoven, bekend van Studio Forest Friends, gaat met dit boek letterlijk back to basics: alles wat ze gebruikt en verwerkt maakt ze zelf, het is Handmade. Ze gebruikt ongeverfde garens, van zuivere wol, die ze zelf verft met natuurlijke materialen zoals boomschors of avocadoschillen. Hiermee krijgen haar strengen garen mooie tinten, als poederroze, zachtgroen, zonnig geel en andere aardse tinten. Vervolgens snijdt ze haar eigen haaknaalden uit takjes die ze vindt in het bos. De collectie haaknaalden zelf is al een verzameling kleine kunstwerkjes.

Met deze prachtige zelf geverfde wol en zelf gesneden haaknaalden gaat Jessica aan de slag: ze haakt er de mooiste sjaals, tassen, mandjes, mutsen en doeken mee. Jessica legt in haar boek stap voor stap uit hoe je zelf je garens verft, je eigen haaknaalden snijdt en er dan mooie natuurlijk handmade accessoires van maakt.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.