Doorgaan naar inhoud

Heinde en verre

het grote Drs. P verhalenboek

Nog geen beoordelingen
Heinde en verre - Drs. P.
Paperback
Tweedehands vanaf 14,50

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
14,50
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Het is een onderbelichte kunt van taalvirtuoos, liedteksten- en light verse-dichter Drs. P: zijn reislust. De geboren Zwitser speelde tijdens en vlak na de oorlog als huispianist in hotels in Tsjaad en Parijs en werkte jarenlang als (reclame) copywriter in Jakarta. De vele reizen die hij door Zuid-Amerika, China en Japon maakte, typeren hem als leergierige, onverschrokken en eigenzinnige, Dr. Livingstone-achtige avonturier.
In Heinde en verre doet Nederlands bekendste tekstdichter niet alleen verslag van zijn ervaringen in den vreemde, de bundel bevat ook heel Drs. P-achtige wenken: hoe vertel je een lichtgeraakte sjeik dat je geen schapenogen lust? En hoe onderscheidt een eco-toerist een giftige van een onschuldige Aziatische duizendpoot? Preventief. Met een slipper.
Heinde en verre, samengesteld en ingeleid door Stijn Aerden, bevat eerder en niet eerder gebundelde herinneringen en uiteenzettingen en is méér dan een boek met verhalen - het is een leven in reizen.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.