Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Olive Kitteridge - Elizabeth Strout

Specificaties

  • Auteur:
  • ISBN:
    9780743467728
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    270
  • Genre:
    Literatuur anderstalig
  • Taal:
    Engelstalig

Olive Kitteridge

Elizabeth Strout

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 6,00.

Omschrijving

From the author of }Amy & Isabelle{ and }Abide With Me{, this is a novel in 13 parts, each narrative centred around its singular and formidable heroine, Olive Kitteridge. Perfect for fans of Anita Shreve and Anne Tyler

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 6,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht