Ridder Wankelmoed
Rampspoed
Koop Tweedehands
Koop NieuwWeb only
Ook verkrijgbaar als
Omschrijving
‘Geen problemen zoeken, zoals Ridder Wankelmoed. Niet de onbeschofte hufter uithangen, zoals Ridder Wankelmoed. Je niet gedragen als een imbeciele flapdrol, zoals Ridder Wankelmoed.’
Brunhilde houdt zich braaf aan het advies van haar moeder, terwijl ze werkt als kamermeisje van de prinses. Maar dan gebeurt het onmogelijke: iemand jat de enorme schat van de prinses uit de potdichte, dichtgesmede Koperen Toren, zonder sporen van inbraak. De prinses geeft Brunhilde de opdracht van haar leven: vind het goud. Er is alleen één luidruchtig, rammelend probleempje… Ze moet samenwerken met Ridder Wankelmoed. Vanaf nu heeft Brunhilde nog maar twee doelen: het mysterie oplossen én proberen Ridder Wankelmoed niet te wurgen.
Van Gas (Kurt Van Gasse) geeft in zijn bovenkamer gratis onderdak aan een ingenieur en een schrijver. Hij viel in de prijzen met columns en kortverhalen en maakt deel uit van het literaire collectief This Is How We Read. Met zijn eerste jeugdboek WILLE werd hij meteen genomineerd voor de Leesjury. Hij woont in Willebroek met zijn vrouw, zoon en tweelingdochters.
Melvin is het alter ego van Wout Schildermans. Wout is illustrator-vormgever en animator. Hij tekent en schildert voor kinderen en jongvolwassenen in boeken, tijdschriften en soms op muren. Zijn boeken vallen geregeld in de prijzen en verschenen al in verschillende landen.
Specificaties
- Auteur:
- Illustrator:Melvin
-
Uitgever:
- ISBN:9789465306230
- Bindwijze:Hardback
- Afmetingen:15,0 x 22,5 x 2,5 cm
- Gewicht:419 gram
- Aantal Pagina's:280
- Druk:1e
- Publicatiedatum:Oktober 2026
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.