Doorgaan naar inhoud

Germania

Een persoonlijke geschiedenis van het oude en het huidige Duitsland

Nog geen beoordelingen
Germania - Simon Winder
Paperback
Tweedehands vanaf 12,50

Koop Tweedehands

Rotterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
12,50
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Het ideale boek voor de boekenweek 2016

‘Zeer onderhoudende studie over “Germania”. Met vrolijke verbazing schrijft Simon Winder over Duitsland. Je hangt aan zijn lippen zoals vroeger aan die van je favoriete leraar geschiedenis.’ Bart Funnekotter in NRC Handelsblad

 

Simon Winder raakte op jonge leeftijd gefascineerd door Duitsland. Germania is het zeer persoonlijke verslag van zijn ontdekkingsreizen in het land van onze oosterburen. Een eigenzinnige en enthousiaste rondleiding door de geschiedenis en de cultuur van Duitsland. Met grote aandacht voor het landschap, eten en drinken, sprookjes en folklore, kastelen en prinsen.

Simon Winder werkt in de Engelse uitgeverswereld. Eerder schreef hij het veelgeprezen The man who saved Britain. Hij is ook de schrijver van Danubia, het ‘vervolg’ op Germania, dat in het najaar van 2014 verschijnt.

 

Fragment uit de Inleiding:

‘Toen ik op de kade naast de brug stond, wippend op mijn hielen, en tevreden uitkeek over het kolkende water, vroeg ik me af waar de Donau vandaan kwam en waar hij naartoe ging. Op dat moment, met een Bratwurst en een knapperig broodje in de hand, leek het me plotseling ondenkbaar om níet een boek te schrijven over dit verloren land.’


Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789000350018
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,0 x 23,0 x 3,6 cm
  • Gewicht:
    680 gram
  • Aantal Pagina's:
    464
  • Druk:
    5e
  • Jaar:
    2016
  • Publicatiedatum:
    Februari 2016
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.