Doorgaan naar inhoud

Schip der zielen

1621. Louise Reydon-Joubert zal al haar moed en wilskracht nodig hebben om op zee te overleven.

Schip der zielen - Kate Mosse
Hardback
Tweedehands vanaf 15,00. Nieuw vanaf 24,99

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
24,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Eén van de boeken uit de serie Tijden van vuur

Omschrijving

Voor de fans van Ken Follett en Dan Brown

Augustus 1621. Het Schip der zielen en haar moedige bemanning uit Italië, Frankrijk, Nederland en de Canarische Eilanden jaagt al maandenlang op de onvoorspelbare oceaan, om hen die door zeerovers tot slaaf zijn gemaakt te bevrijden.

De dappersten onder hen: vrouwen die in vermomming leven. Hun ­commandant Louise Reydon-Joubert is op de vlucht voor een rechtelijke dwaling die haar naar de galg zal sturen. De vrouwen weten dat als ze worden gearresteerd, ze zullen worden berecht, veroordeeld en uiteindelijk opgehangen. Wat hen verder ook nog te wachten staat, hun ware identiteit moet en zal geheim blijven.

In de pers

‘Een prachtige, huiveringwekkende, haast hallucinerende sfeer die ervoor zorgt dat je het boek in één adem uitleest.’ Vrij Nederland

‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen Dagblad


Specificaties

  • Auteur:
  • Vertaald door:
    Irene Paridaans
  • Serie:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022583777
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Afmetingen:
    16,3 x 23,8 x 4,7 cm
  • Gewicht:
    860 gram
  • Aantal Pagina's:
    432
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    Juli 2023
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.