Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Zondeval - Peter Robinson

Specificaties

  • Auteur:
  • Serie:
  • Uitgever:
    A.W. Bruna Uitgevers
  • ISBN:
    9789022991268
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,5 x 23,5 x 2,5 cm
  • Gewicht:
    466 gram
  • Aantal Pagina's:
    269
  • Rubriek:
    Thrillers

Zondeval

Peter Robinson

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 12,50. Nieuw vanaf € 20,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Boek 4 uit de serie DCI Banks.

Omschrijving

Niet ver buiten het dorpje Swainshead ligt een vredige. bosrijke valley. haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerstwreedverstoord. Een lichaam dat in verregaande staat van ontbinding verkeert wordt gevonden. het tweede mysterieuze sterfgeval in vijf jaar tijd. En het zal niet het laatste zijn…
Inspecteur Alan Banks weet dat wanneer een lichaam wordt gevonden. er ook andere zaken aan de opervlakte komen. Familievetes, Geheime liefdesrelaties. Afgunst…
PETER ROBINSON werd geboren in Yorkshire. Engeland. Na zijn studie Engels aan de universiteit van Leeds verhuisde hij naar Canada. waar hij nog steeds woont. Met zijn boeken won hij tweemaal de Arthur Ellis Award, de Macavity Award, de Grand Prix de Litt ture Policiere en de Martin Beck Award.
‘Een aanrader, met name voor fans van Ruth Rendell en Reginald Hill.’ Kirkus Reviews
‘Langzaam maar zeker baant Robinson zich een weg naar de top van het misdaadgenre.’ Publishers Weekly
‘Een superieure nieuwe serie.’ The New York Times Book Review

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Mechelen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 20,99
Levertijd: 1-2 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht