Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Bridgerton - De ongetrouwde hertog - Julia Quinn

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022593639
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,6 x 21,0 x 3,6 cm
  • Gewicht:
    551 gram
  • Aantal Pagina's:
    432
  • Genre:
    Literatuur

Bridgerton - De ongetrouwde hertog

Julia Quinn

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 5,00. Nieuw vanaf € 7,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley.
‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle Woman
Is er een grotere uitdaging denkbaar voor de ambitieuze moeders van Londen dan een ongetrouwde hertog? Lady Whistledowns Society Papers, april 1813
Londen, 1813. De aanstaande verloving van Daphne Bridgerton en de aantrekkelijke hertog Simon Basset is het nieuws van de dag. Wat niemand weet, is dat de verloving slechts schijn is. Voor Simon is het de beste manier om de gretige moeders van jonge, huwbare vrouwen op een afstandje te houden. Voor Daphne trekt de zogenaamde interesse van een hertog weer andere geschikte huwelijkskandidaten aan.
Maar hoe beter Daphne hem leert kennen, hoe meer ze begint te geloven dat ze haar droomman al heeft gevonden. Daphne zal al haar charmes in de strijd moeten gooien om de eigenzinnige hertog ervan te overtuigen dat trouwen zo gek niet is, en dat zijn ideale vrouw veel dichterbij is dan hij denkt.


De pers over de Familie Bridgerton-serie
‘Quinn vindt het romancegenre opnieuw uit voor de postfeministische generatie. Haar slimme, grappige stijl doet denken aan Bridget Jones.TIME
‘Als je nooit eerder een romanceboek hebt gelezen, begin dan hier.’ The Washington Post
‘Een slimme, feministische visie op het Engeland van de negentiende eeuw. Quinn toont de glamoureuze, rijke, sexy, en soms eenzame levens van Londens high society.’ Shonda Rhimes, producent van Grey’s Anatomy

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Amsterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 6,50

Vestigingen in België

Leuven
Redelijk
?
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1
€ 5,00

scheve rug, leesvouwen

Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 7,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht